Cena
1 160 PLN

Producent

Kod produktu
49

Waga
83 kg

Dostępny
ks

Górna strona pieca wyłożona jest wystającą stalową belką, która docelowo pozwoli na włożenie kostki brukowej w celu dopełnienia estetycznego wnętrza.
więcej

Praktyczny i wydajny piec kominkowy. Górna strona pieca wyłożona jest wystającą stalową belką, która docelowo pozwoli na włożenie kostki brukowej w celu dopełnienia estetycznego wnętrza. Podwójne drzwi do paleniska tworzą głębokie palenisko, co zmniejsza ryzyko wypadnięcia płonącego drewna po umieszczeniu. Podwójne drzwi do komory spalania. Dolny - mniejszy, służący do oświetlenia, górny - przeszklony, służący do oświetlenia. Tworzy to głębokie palenisko, co zmniejsza ryzyko wypadnięcia płonącego drewna po jego umieszczeniu. jest wyłożony deskami szamotowymi, częścią jest żeliwny ruszt. Dopływ powietrza pierwotnego można regulować przez popielniczkę, powietrze wtórne spłukuje szybę i nie można go regulować.

Materiał: blacha 3 mm. Górna strona pieca wyłożona jest wystającą stalową belką, która docelowo umożliwi wstawienie kafli dla estetycznego wykończenia wnętrza.

Kolor czarny samoopalający.

Piec wyposażony jest w szyber dymowy.

Parametry

Wymiary Š-49 x H-46 x V-83 cm
Paliwo Drewno i brykiety drzewne
Efektywność 75 %
Moc 10 kW
Wymiary otworu wsadowego Š-30 x V-19 cm
Waga 83 kg
Średnica komina 130 mm
Wymiary ogniska Š-40 x H-36 x 48 cm