Cena
4 144 PLN

Kod produktu
P00013

Waga
110 kg

Do 1 mesiaca
ks

Piec kominkowy MBS Olymp Plus przeznaczony jest do spalania drewna, brykietu drzewnego lub węgla brunatnego. Bardzo efektowny i piękny design podkreśla drążek ze stali nierdzewnej do zawieszania ręczników wokół talerza.
więcej

Piec kominkowy MBS Olymp Plus przeznaczony jest do spalania drewna, brykietu drzewnego lub węgla brunatnego. Bardzo efektowny i piękny design podkreśla drążek ze stali nierdzewnej do zawieszania ręczników wokół talerza. Piec MBS Olymp Plus można kupić w kolorze czarnym, czerwonym lub kremowym. Za dodatkową opłatą istnieje również możliwość uzyskania podszewki talkowanej. Piec MBS Olymp Plus można podłączyć tylko do komina z tylnym wylotem o średnicy 120 mm. W kominku można umieścić polana o maksymalnej długości 30 cm.

Piece MBS na paliwa stałe przeznaczone są do ogrzewania, ale także do gotowania. Przeznaczone są do spalania drewna opałowego, brykietu z węgla brunatnego lub pelletu drzewnego. Prosta i gustowna konstrukcja pozwala na łatwą konserwację, a sprawdzona od lat konstrukcja zapewnia długą żywotność tych urządzeń. Piece MBS to idealne i niedrogie źródło ciepła do stylowo urządzonych wnętrz i obiektów rekreacyjnych, gdzie zapewniają odpowiedni komfort cieplny.