KARMA X- STYL - Medium line


Cena
19 868 PLN


Kod produktu
705

Waga
30 kg

Obecnie brak na stanie Śledź dostępność

Kominki gazowe do zabudowy serii STYLE posiadają zamkniętą komorę spalania. Spaliny odprowadzane są przez system oddymiania w ścianie (współosiowe oddymianie), a także powietrze do spalania pobierane jest ze środowiska zewnętrznego.
więcej

Opis modelu linii Style Medium

Kominki gazowe do zabudowy serii STYLE posiadają zamkniętą komorę spalania. Spaliny odprowadzane są przez system oddymiania w ścianie (współosiowe oddymianie), a także powietrze do spalania pobierane jest ze środowiska zewnętrznego. Dzięki mocy 7,2 kW nadają się również do większych pomieszczeń o powierzchni do 130 m³. Kominki STYLE wyposażone są w wielobiegowy wentylator, który zapewnia maksymalny komfort cieplny w ogrzewanej przestrzeni. Konstrukcja komory spalania, uzupełniona elementami ceramicznymi nad palnikiem, pozwala na widok palącego się ognia, który jest porównywalny z kominkami na paliwa stałe. W przeciwieństwie do tradycyjnych kominków na paliwa stałe, kominki gazowe STYLE pozwalają na ustawienie żądanej temperatury w pomieszczeniu, którą kominek gazowy utrzymuje automatycznie. Zdalne sterowanie służy do maksymalnego komfortu operatora. Kominki wyposażone są w termostat i zapłon elektroniczny (czyli bez płomienia wiecznego).

możliwość ogrzewania większych pomieszczeń do 130 m³
pełne bezpieczeństwo eksploatacji
automatyczne utrzymywanie zadanej temperatury
konstrukcja kominka pozwala obserwować płonący ogień
kominki wykonane są na gaz ziemny, cena kominka obejmuje oddymianie: 1 szt. rury 1 m, 1 szt. głowicy poziomej


PILOT


Tryb ekologiczny
ustawienie wymaganej temperatury
czas włączania i wyłączania kominka
ręczna regulacja wysokości płomienia
pełni rolę czujnika temperatury w danym pomieszczeniu
opcje prędkości wentylatora
tryb programowania tygodniowego

DO INSTALACJI

Obudowa komory ciepłego powietrza, która jest przeznaczona do wymiany ciepła, oraz izolacja sąsiednich konstrukcji muszą być wykonane wyłącznie z materiałów, które są bezpośrednio przeznaczone do tego celu. Zabrania się używania nieodpowiednich materiałów jak np gazobeton, gazobeton, płyty gipsowo-kartonowe itp. Materiały włókniste (krzemiany wapnia) można stosować tylko ze sztywnym spoiwem utwardzanym temperaturą i ciśnieniem.

OGRZEWANIE MONTAŻU

Bez zastrzeżeń należy stosować oryginalną rurę dostarczoną przez producenta. Wymiary rur wynoszą średnio 100 mm dla odprowadzania spalin i 150 mm dla pobierania powietrza do spalania. Dozwolone są tutaj kombinacje rur:

– Maksymalna długość rury wynosi 5 m, o ile jest prosta bez kolan.
– W przypadku zastosowania kolanka 90, całkowita długość odcinków prostych wynosi max. 4 m długości.
– Przy zastosowaniu kolanka 45 dopuszcza się łącznie 2 szt.
– Nie jest możliwe zastosowanie kombinacji kolanka 90° i 45°!

W cenę kominka wliczony jest wydech: 1 szt. rury 1 m, 1 szt. głowicy poziomej.