Piece kominkowe Haas+Sohn pomogą Ci zaoszczędzić na kosztach ogrzewania

Szanowni Klienci, w naszej ofercie znajdują się również piece kominkowe firmy Haas+Sohn, które charakteryzują się wyjątkową jakością, niezawodnością i długowiecznością. W naszym sklepie internetowym możesz wybierać spośród kilku modeli o różnych parametrach. Wierzymy, że na pewno znajdziesz tutaj to, czego szukasz.

Wiodący producent pieców i wkładów kominkowych

Haas+Sohn to wiodący producent pieców kominkowych i wkładów kominkowych. Firma ta powstała w 1995 roku z połączenia czeskiej firmy Rukov z austriacką firmą Reischl GmbH. Wizją firmy Haas+Sohn jest skupienie się na produkcji wysokiej jakości, ale niedrogich pieców kominkowych i pieców kominkowych z wymiennikiem. Jest to piec kominkowy o najwyższych wartościach emisji i wysokiej sprawności.

Piece kominkowe Haas+Sohn Foresta oszczędzają koszty

Naszą wskazówką jest na przykład piec kominkowy Haas+Sohn Foresta o mocy do 8,1 kW i sprawności 76 procent. Piec ten ogrzeje powierzchnię do 146 m3 przy zużyciu paliwa 2,5 kg.

Piec kominkowy Haas+Sohn Foresta jest dostępny w kolorze czarnym z płytkami imitującymi drewno. Posiadają górny wylot spalin o średnicy 120 mm. Piec posiada również trzeciorzędowe spalanie, które zapewnia dopływ mocno podgrzanego powietrza do komory spalania. Bardzo ułatwia spalanie spalin, zmniejsza zawartość szkodliwych substancji w spalinach oraz zwiększa sprawność pieca. Sterowanie wszystkimi trzema wlotami powietrza Easy Control za pomocą tylko jednego ergonomicznie wygodnego regulatora zapewnia wygodną kontrolę. To doskonałe spalanie pozwoli zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.