Dlaczego warto kupić piec kominkowy Prity?

Tęsknisz za trzaskiem drewna, oglądaniem płonących płomieni i rozkoszowaniem się przyjemnym ciepłem? Możesz to wszystko osiągnąć, jeśli kupisz wysokiej jakości piec kominkowy Prity! Nie tylko będziesz mógł cieszyć się ich romantyczną atmosferą w każdej chwili, ale dzięki nim znacznie obniżysz wydatki na ogrzewanie.

Tanie koszty zakupu i łatwa instalacja

Piece kominkowe Prity są niezwykle wysokiej jakości, niezawodnie funkcjonalne i mają długą żywotność. Ponadto mają też szereg zalet. Nie dość, że dają bardzo estetyczny efekt w pomieszczeniu, to jeszcze są dużo tańsze niż zakup klasycznego murowanego kominka czy pieca kaflowego. Ponadto na tle klasycznego kominka wyróżniają się prostym montażem. Kominek trzeba wziąć pod uwagę już na wystawie kominiarskiej lub komin trzeba zmodyfikować w skomplikowany sposób. Piec kominkowy Prity można jednak ustawić w dowolnym miejscu. Wystarczy dostęp do komina i niepalna podłoga. Jeśli Twoja podłoga jest wykonana z laminatu lub drewna, możesz łatwo rozwiązać ten problem, montując specjalną osłonę ze szkła hartowanego. Ponadto do obsługi pieca kominkowego nie potrzebujesz pozwolenia na budowę, a podczas ich montażu nie narobisz bałaganu w domu.

Ekonomiczny sposób ogrzewania

Piece kominkowe Prity nadają się nie tylko do domków letniskowych czy domków letniskowych, ale świetnie sprawdzą się również w nowoczesnych domach i mieszkaniach. Świetnie prezentują się we wnętrzu, a przy tym są bardzo przydatne. Znacznie obniżają koszty ogrzewania, oszczędzając tym samym pieniądze z budżetu rodzinnego. Piecyków Prity możesz używać na przykład do okazjonalnego ogrzewania, ale równie dobrze mogą służyć jako główne źródło ogrzewania. Kolejną dużą zaletą jest to, że nie są one uzależnione od dostaw prądu czy gazu. Do pieców kominkowych Prity można dodawać drewno lub brykiet drzewny. W ten sposób w porównaniu z prądem czy gazem można zaoszczędzić kilka tysięcy koron w sezonie grzewczym. Jeśli kupisz również piec kominkowy Prity z wymiennikiem wodnym, możesz ogrzewać jednocześnie wszystkie pomieszczenia w domu dzięki podłączeniu wymiennika do grzejników. Ta metoda ogrzewania jest bardzo praktyczna i ekonomiczna.

Ekstremalnie wysokiej jakości marka PRITY

Piece kominkowe Prity produkowane są przez bułgarską firmę PRITY od 1995 roku. Piece kominkowe produkowane są przy użyciu najnowocześniejszych technologii i urządzeń. Firma PRITY posiada obecnie 3 zakłady, a jej roczna produkcja to około 70 000 sztuk pieców kominkowych. Duża część produkcji jest eksportowana do około 18 krajów świata. Ważnymi odbiorcami są kraje europejskie, takie jak Włochy, Szwajcaria, Austria, Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Francja, aw ostatnich latach dołączyły do ​​nich także Czechy.